sklep firmowy ul. Emilii Plater 47 w Warszawie

SKLEP

Nasz sklep Ceramiki z Bolesławca jest pierwszym sklepem firmowym marki „Manufaktura” w Warszawie.

Posiadamy bogaty zasób produktów oraz przepiękne wzory wykonywane tradycyjną metodą stempelkową. Wszystkie naczynia wykonywane są ręcznie – posiadają certyfikat autentyczności oraz podpis artysty.

Nasza Ceramika w pełni odpowiadają ekologicznym trendom. W procesie produkcji nie stosuje się żadnych chemikaliów, także farby wykorzystywane do zdobienia nie są szkodliwe dla środowiska. 

O MANUFAKTURZE

Fabryka Naczyń Kamionkowych „Manufaktura” Sp. J. Smoleński Zwierz w Bolesławcu od ponad 20 lat promuje bolesławiecką ceramikę na świecie.

Ręczna produkcja, oparta na tradycyjnej technologii z jednej strony oraz otwartość na nowe elementy zdobnicze i współpracę z artystami sprawiły, że „Manufaktura” wyznacza nowe trendy i zalicza się do grona najważniejszych wytwórców bolesławieckiej ceramiki.

Nasze produkty posiadają atesty dopuszczające stosowanie ich kontakcie z żywnością.

OSIĄGNIĘCIA

Wyroby firmy były wielokrotnie wystawiane na najważniejszych targach dekoracji i wyposażenia wnętrz – Ambiente we Frankfurcie. Swoją misję, czyli przekazanie tradycji bolesławieckiej ceramiki kolejnym pokoleniom, „Manufaktura” realizuje poprzez otwarte dla zwiedzających Żywe Muzeum Ceramiki.

Bardzo cenimy jakość, trwałość oraz historię ceramiki z Bolesławca.

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w promowaniu polskiej tradycji, której początki sięgają kilkaset lat wstecz.

Nasze produkty są popularne nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

 

OFERTA

Posiadamy wyjątkowe kolekcje – tradycyjne, modern, oferujemy również naczynia unikatowe.

Prócz naczyń, szczególną pozycję w naszej ofercie zajmują akcesoria i ozdoby świąteczne: bombki, jajka wielkanocne, łyżki, akcesoria na Halloween, a nawet tekstylia inspirowane bolesławieckimi zdobieniami. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zrealizować każde zadanie, począwszy od indywidualnego zamówienia, po odpowiednie przygotowanie rzeczy do wysyłki.

Dokładamy największych starań, by nasze usługi wykonywane były na najwyższym poziomie.